Реєструйся

Пошук роботи в період війни: добірка ресурсів


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі — Мінреінтеграції) поділилося добіркою телеграм-каналів і сайтів із вакансіями в різних сферах діяльності. Ця добірка допоможе знайти роботу як в Україні, так і за її межами — для тих, хто був змушений тимчасово покинути країну.

Які ресурси рекомендує Мінреінтеграції?

  1. «Крезюме Вакансії»

Це телеграм-канал із вакансіями у креативних індустріях. Ідеально підійде для журналістів, комунікаційників, дизайнерів, SMM-ників, ілюстраторів і представників інших творчих професій.

  1. Workado

Канал для тих, хто перебуває в пошуках дистанційної роботи. Здебільшого тут зібрано вакансії у сферах IT та digital.

  1. JOB for Ukrainians

Ресурс для пошуку вакансій в Україні й за кордоном. Кожна вакансія супроводжується набором хештегів: локація, сфера діяльності та допомога, яку готовий надати потенційний працедавець.

  1. «Робота для переселенців з України»

Проєкт, який допомагає переселенцям знайти підробіток чи працевлаштуватися на тривалий час. Вакансії дуже різні й не завжди потребують досвіду роботи чи спеціальної освіти.

  1. Lobby X

Онлайн-сервіс пошуку роботи, де зібрані найрізноманітніші вакансії: від фахівців із кібербезпеки й бухгалтерів до SMM-менеджерів Збройних Сил України.

Отримайте доступ до вебінару «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу».

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Про нарахування єдиного внеску на заробітну плату та допомогу по тимчасовій непрацездатності
ЗАПИТАННЯ Як нарахувати єдиний внесок на заробітну плату та допомогу по тимчасовій непрацездатності, якщо сукупно їх розмір не перевищує мінімальну ...
За яких умов працівники ДПС мають право здійснювати документальні чи фактичні перевірки в неробочий час або вихідні та святкові дні?
Працівники ДПС мають право здійснювати документальні (планові або позапланові; виїзні) чи фактичні перевірки протягом терміну, який визначений у направленні на ...
Роботодавець не може самовільно перенести щорічну відпустку працівника, але є винятки
ЗАПИТАННЯ Чи має право роботодавець перенести щорічну відпустку працівника, термін надання якої визначено графіком надання відпусток, на інший період без ...