Реєструйся

Повістки вручатимуть військовозобов’язаним незалежно від їх місця проживання


Уряд вніс зміни до Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 року № 154 (далі — Положення № 154), щодо уточнення їх завдань та функцій.

Про це йдеться у Постанові Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2023 року № 318.

Насамперед з Положення № 154 прибрали таке завдання, як «підготовка та ведення територіальної оборони».

Військовий облік: військово-облікові документи — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Крім цього, уточнено та розширено абзац одинадцятий пункту 9 Положення № 154, що стосується функції ТЦК з призову громадян на військову службу, який тепер викладено так:

«здійснюють заходи оповіщення та призову громадян (крім військовозобов’язаних та резервістів СБУ та Служби зовнішньої розвідки): на військову службу за призовом осіб офіцерського складу; на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період (зарахованих до військового оперативного резерву); на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (незалежно від місця їх перебування на військовому обліку)»

Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Формат (розмір): 210×297 мм • Обсяг: 60 с.

Також пункт 14, який визначає, за що відповідає Керівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки, доповнено новим абзацом:

«здійснення заходів оповіщення та призову громадян на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період (зарахованих до військового оперативного резерву) та на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, відповідно до порядку мобілізаційного розгортання, визначеного Міноборони та Генеральним штабом Збройних Сил, а також на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.»

Вебінар «Бронювання працівників у запитаннях і відповідях»
Для довідок: 0 (800) 219-977

Зазначимо, що згаданий порядок мобілізаційного розгортання (який, серед іншого, визначає де і як вручаються повістки при мобілізації, а також саму форму повістки для відправлення у частину), наразі визначений спільним наказом Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України від 15 грудня 2017 року № 19дcк.

Послуги з військового обліку
Аудит • Консультації • Допомога з документами

Читайте також:

Джерело: ukrmilitary.com

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023

Матеріали до теми


Додаткові підстави для відстрочки від мобілізації та звільнення з військової служби: законопроєкт № 10093
У Верховній Раді України 27 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ...
Чи можуть ФОП – платники єдиного податку ІІ і ІІІ груп здійснювати продаж криптовалюти?
Правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового ...
Чи буде продовжено пенсіонеру МВС пенсії за вислугу років, якщо його мобілізовано на військову службу?
ЗАПИТАННЯ Пенсіонера МВС, який одержує пенсію за вислугу років, мобілізовано на військову службу. Чи буде йому продовжено виплату пенсії під ...
За порушення законодавства з питань оформлення трудових відносин передбачено відповідальність
СИТУАЦІЯ До Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) звернулись 2 особи зі скаргою ...