Працівник має право на додаткову відпустку як учасник АТО. Така відпустка надається за робочий рік чи за календарний?

Дата публікації: 31.07.2020

КАДРОбудні. П’ятниця. Відпустки

Працівник має право на додаткову відпустку як учасник АТО. Така відпустка надається за робочий рік чи за календарний?

За календарний рік.

Додаткова відпустка учасникам бойових дій та інвалідам війни визначена пільгою і надається із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік (ст. 162 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР та п. 12 частини першої ст. 12 Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року 3551-XII).