Реєструйся

ПРАЦІВНИКАМ РЕЖИМНО-СЕКРЕТНИХ ОРГАНІВ ПІДВИЩЕНО РОЗМІР НАДБАВКИ ЗА ДОСТУП ДО ДЕРЖТАЄМНИЦІ


Уряд підвищив розмір компенсації працівникам режимно-секретних органів у зв’язку з виконанням обов’язків, які передбачають доступ до державної таємниці.

Відповідні зміни було внесено до Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, прийнятою 10 січня 2019 року урядовою постановою.

Зокрема, працівникам режимно-секретних органів в органах законодавчої, виконавчої та судової влади, органах прокуратури, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях установлено надбавку до посадових окладів (тарифних ставок) залежно від ступеня секретності інформації у таких розмірах:

  • відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “особливої важливості”, – 60 %;
  • відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “цілком таємно”, – 50 %;
  • відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “таємно”, – 30 %.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Підвищена податкова соціальна пільга для студента: запитання — відповідь ДПС
Запитання: Який документ повинен надати студент роботодавцю для застосування підвищеної податкової соціальної пільги до заробітної плати? Відповідь: Відповідно до підпункту ...
До чого може призвести зловживання статусом безробітного?
Державна служба зайнятості попереджає осіб, які перебувають у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, і паралельно мають інший дохід, про ...