...
Реєструйся

Працівник виходить на пенсію: чи утримувати кошти з використаної наперед відпустки


СИТУАЦІЯ

Працівник використав щорічну відпустку наперед. Зараз він звільняється з роботи в зв’язку з виходом на пенсію. Чи може роботодавець утримати з нього кошти за невідпрацьовані дні відпустки?

 

ВІДПОВІДЬ

Ні, в разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він уже одержав відпустку повної тривалості, відрахування для покриття його заборгованості не провадиться, якщо працівник звільняється з роботи в зв’язку з виходом на пенсію — стаття 22 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки».

Вас може зацікавити:

Джерело: Управління Держпраці

Акція до Дня святого Миколая

Матеріали до теми


Кейс для кадровика. Особливості звільнення директора за угодою сторін
Дострокове припинення контракту з директором можливе в будь-який час, коли між сторонами досягнуто про це взаємної згоди. Пропозиція про припинення ...
Чи можна звільнити працівника, коли він без попередження виїхав за кордон під час воєнного стану?
Звільнення працівників має відбуватися за процедурами, передбаченими чинним законодавством. Звільнення працівників за власним бажанням та за угодою сторін здійснюється на ...