...
Реєструйся

Презентовано навчальний курс із дотримання рівності на робочому місці


За ініціативи Міжнародної організації праці та за підтримки Міністерства освіти і науки України 23 травня 2024 року відбулась презентація навчального курсу з дотримання практик рівності на робочому місці. Зазначений навчальний курс було розроблено на основі Керівництва для роботодавців у сфері гендерної рівності та недискримінації, підготовленого Конфедерацією роботодавців України у 2020 – 2021 роках за підтримки Міжнародної організації праці.

Як зазначила Виконавча директорка Конфедерації роботодавців України Оксана Медведська «Для Конфедерації роботодавців України питання забезпечення соціальної справедливості на робочому місці завжди було і залишається одним з найбільш актуальних. І саме розуміння цього факту стало передумовою розроблення максимально практичного керівництво, яке можна використовувати на різних підприємствах, в установах, організаціях, у тому числі закладах освіти».

Юрист з кадрових питань і трудового законодавства — online
Унікальна послуга на ринку України!
0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко, презентуючи структуру курсу, особливо зупинився на практичних кейсах і вправах, які ілюструють практично кожну главу керівництва, роблячи їх максимально наближеними до реалій. «Ми вдячні нашим колегам з підприємств, завдяки участі яких яким ми змогли досягти такого ступеню реалізму в описі практичних ситуацій, які, безперечно, зробили цей курс унікальним і зрозумілим в першу чергу саме для роботодавців, не виключаючи, звісно, його використання як працівниками, так і освітянами», зазначив Родіон Колишко.

Джерело: Конфедерація роботодавців України

Вебінар «Актуальні та перспективні зміни військового обліку: правила ведення, бронювання, відповідальність»

Матеріали до теми


Першочергово розв’язати питання безбар’єрності потрібно у сфері працевлаштування — така думка 57 % опитаних
Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження ...