Реєструйся

Про нові вимоги щодо підтвердження витрат у відрядженні для держслужбовців та бюджетників


Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 913 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів».

Як зазначив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук, було виключено норми щодо відшкодування витрат на відрядження лише на підставі оригіналів підтвердних документів та передбачено можливість подання таких документів у паперовій та електронній формах.

Читайте також: Сумісник перебуває у відрядженні за основним місцем роботи: як табелювати

Установлено, що звіт про використання коштів, виданих на відрядження, разом із підтвердними документами працівник зобов’язаний подати до закінчення п’ятого банківського дня, що настає за днем прибуття до місця постійної роботи.

У зазначений строк також повертається сума надміру витрачених коштів. Якщо відряджений працівник отримав аванс на службове відрядження готівкою, він подає звіт про використання коштів, виданих на відрядження, і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня, що настає за днем прибуття до місця.

Читайте також: Який порядок повернення коштів підприємством працівникові, що витратив власні кошти на потреби підприємства або у відрядженні?

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Передплата

Матеріали до теми


Вдосконалено військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів
Уряд вдосконалив військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. ...
Роботодавці можуть у режимі реального часу подавати відомості про зміни у трудових відносин на вебпорталі ПФУ
До уваги усіх роботодавців, у яких відбулись зміни у трудових відносинах з працівниками після 8 червня 2024 року: відповідно до ...