Про посади у відділенні рентгенодіагностики

Дата публікації: 25.09.2019

 

Запитання
У зв’язку з розширенням нашого приватного закладу охорони здоров’я було вирішено створити структурний підрозділ з рентгенодіагностики, якого раніше у нас не було. Як правильно визначити назви посади, структуру та чисельність такого підрозділу?

Відповідь
Відповідно до ст. 64 ГКУ, підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, установлює чисельність працівників і штатний розпис.
Це стосується й закладів охорони здоров’я, власники яких під час вирішення питань щодо організації праці у цих закладах мають право самостійно визначати наявність у ньому (у межах законодавства) різних структурних підрозділів, зокрема таких, що виконують функції з рентгенодіагностики, їх підпорядкованість, професійно-кваліфікаційний склад і чисельність їх працівників.

Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я» від 23 лютого 2000 року № 33, який нині втратив чинність (у зв’язку з наданням керівникам більшої автономії в прийнятті рішення щодо формування та затвердження
штатних розписів закладів охорони здоров’я), але яким і надалі можна користуватися як довідковим (методичним) документом рекомендаційного характеру.
Наприклад, під час створення структурного підрозділу з рентгенодіагностики можна скористатися інформацією, наведеною у Наказі № 33 і додатках
до нього…

Повну версію статті читайте в журналі  «Діловодство» № 9, 2019, с. 62

Придбати журнал

Електронний формат