Реєструйся

Про призначення та звільнення керівників та заступників керівників територіальних органів Держгеокадастру


Уряд вніс зміни до Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15 (далі — Постанова № 15).

Змінами передбачено, що призначення на посаду та звільнення з посади керівників та заступників керівників територіальних органів Держгеокадастру здійснюється Головою Держгеокадастру відповідно до законодавства про державну службу, що дозволить привести Положення про Державну службу України з питань геодезії картографії та кадастру у відповідність до положень Закону України «Про державну службу».

Відповідні зміни були внесені постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 11 Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру» від 16 січня 2019 року № 25 до Постанови № 15.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Відповідальність директора за трудовим законодавством
Як відомо, будь-який роботодавець наділений владними повноваженнями. Такі повноваження полягають у тому, що працівники після укладення з ними трудових договорів ...
Щодо нового порядку військового обліку: постанова
Державні органи, органи місцевого самоврядування, органи військового управління, військові частини (підрозділи) ЗСУ й інші військові формування та правоохоронні органи спеціального ...