Реєструйся

Примірна форма трудового договору з нефіксованим робочим часом: наказ Мінекономіки


Починаючи з 10 серпня 2022 року в статті 21-1 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) з’явився новий вид трудового договору — трудовий договір із нефіксованим робочим часом. Сталося це завдяки Закону України від 18 липня 2022 року № 2421-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом».

Це особливий вид трудового договору, умовами якого не встановлено конкретний час виконання роботи, обов’язок працівника виконувати яку виникає лише в разі надання роботодавцем передбаченої цим трудовим договором роботи без гарантування того, що така робота буде надаватися постійно, але з дотриманням умов оплати праці, передбачених у статті 21-1 КЗпП.

Роботодавець самостійно визначає необхідність і час залучення працівника до роботи, обсяг роботи й у передбачений трудовим договором строк погоджує з працівником режим роботи та тривалість робочого часу, необхідного для виконання відповідної роботи.

Фактично це дозволило узаконити роботу на умовах «фрилансу».

При цьому примірну форму трудового договору з нефіксованим робочим часом затверджує Міністерство економіки України.

У міністерстві вже розробили відповідний проєкт документа, з яким можуть ознайомитися роботодавці.

Ексклюзивно! Встигніть придбати посібник «Оптимізація трудових відносин у період воєнного стану: ТОП-55 відповідей» від редакції журналу «КАДРОВИК.UA».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Матеріали до теми


Чи може підприємство прийняти на роботу студента, що проходить практику та навчається на стаціонарі?
ЗАПИТАННЯ Чи має право підприємство за наявності вакансії прийняти на роботу студента, який навчається на денній формі навчання та проходить ...