...
Реєструйся

Призов — 2019


Указом Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 (далі — Указ) регламентовано:

  • звільнення в запас військовослужбовців строкової служби;
  • строки проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2019 році;
  • чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році.

Так, документом пропонується звільнити в запас із Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

  • у квітні — травні 2019 року;
  • у жовтні — грудні 2019 року;

2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

  • у лютому, квітні — травні 2019 року;
  • у жовтні — листопаді 2019 року.

Також Указом визначається на 2019 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) квітень — червень;
2) жовтень — грудень.

Нормативно-правовим актом пропонується призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у квітні — червні 2019 року;
2) у жовтні — грудні 2019 року.

Кабінет Міністрів України має визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2019 році.

Кабінет Міністрів України, обласні, Київські міські державні адміністрації повинні забезпечити виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням у 2019 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім окрім певних пунктів, чинності допоки не набув.

Детальніше — читайте статтю Ольги Харечко «Призов на строкову військову службу — 2018», що опубліковано у журналі «КАДРОВИК.UA» № 5, 2018, с. 48.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Закон № 3633 діє з 18 травня, оновити дані у ТЦК треба протягом 60 днів
Як ми вже повідомляли, Президент України Володимир Зеленський 16 квітня підписав Закон України від 11 квітня 2024 року № 3633-ІХ ...
Мобілізація за новими правилами: Президент підписав Закон
Сьогодні Президент України підписав Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації ...
Гарантії для працівника, призваного на службу в ЗСУ
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом ...