...
Реєструйся

Рахунок для допомоги мешканцям ДОТ та евакуйованим особам: нова постанова


Надання грошової та гуманітарної допомоги евакуйованим українцям і мешканцям звільнених територій відбуватиметься за рахунок коштів, що надходитимуть на гуманітарний рахунок Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (далі — Мінреінтеграції), відкритий у Національному банку.

Постанову, яка забезпечує створення такого рахунку, було прийнято 21 жовтня на засіданні Уряду. На нього зможуть надходити кошти донорів.

Зокрема, за рішенням комісії, що буде створена при Мінреінтеграції, кошти на закупівлю харчів, одягу, ліків, а також на евакуацію громадян й облаштування місць їхнього компактного розміщення за потреби передаватимуться обласним військовим адміністраціям.

Постанова набере чинності з 1 листопада.

Вигідна ціна! Замовляйте комплект «КАДРОВИК.UA. Спецвипуски» (2022 рік, електронна версія).

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Чи можна укладати трудовий договір на період заміщення тимчасово відсутнього працівника?
Якщо підприємству не вистачає працівників (поїхали, не можуть дістатися до роботи тощо), як можна прийняти інших працівників на їх місце? ...
Виплати з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання: хто може отримати?
Відповідно до статті 29 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — ...