Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Ремонт у офісі — яка документація потрібна та на що варто звернути увагу

Дата публікації: 26.03.2019

У яких випадках ремонт офісного приміщення оплачує наймодавець, а в яких — винаймач?
Які роботи не можна здійснювати, навіть якщо ви — власник приміщення
Поетапне документальне оформлення усіх стадій ремонту
За яких умов підрядник має право вимагати розірвання договору

Офіс, як місце появи та впровадження нових бізнес-ідей, проведення важливих ділових зустрічей та й просто щоденної кропіткої роботи персоналу, теж потребує створення та постійного підтримання комфортних умов праці, їх вдосконалення та модернізації. Тому проведення ремонту є актуальним. Проте, щоб уберегтися від недобросовісних виконавців, важливо звернути особливу увагу на документальне оформлення цього процесу. Тож розглянемо деякі його аспекти.

Спочатку слід визначитись, яких саме ремонтних робіт потребує ваше офісне приміщення, чи плануєте ви обійтись власними силами, чи збираєтесь долучити сторонню будівельну організацію. Також потрібно зважати на те, чи ці приміщення перебувають у вашій власності, чи є орендованими.

Якщо наймодавець не провів капітального ремонту об’єкта, що перешкоджає його використанню відповідно до призначення та умов договору, винаймач має право:

1) відремонтувати об’єкт, зарахувавши вартість ремонту в рахунок орендної плати, або вимагати відшкодування вартості ремонту;
2) вимагати розірвання договору та відшкодування збитків.

Здійснення ремонту потребує належного документального оформлення на кожній його стадії. Тож розглянемо, які саме документи необхідно скласти….

Читайте у квітневому номері журналу «Діловодство»

Видання для кадровиків Журнали реєстрації