Реєструйся

Роботодавці, будьте уважні: у разі непроведення атестації робочих місць за умовами праці передбачена відповідальність


Департамент з питань праці Державної служби України з питань праці розглянув у листі від 28 вересня 2018 року № 7654/4 / 4.5-ДП-18 відповідальність підприємства у разі непроведення атестації робочих місць за умовами праці (далі — атестація) та повідомляє наступне.

Статтею 100 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП України) передбачена підвищена оплата праці на важких роботах, на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, яка встановлюється за результатами атестації відповідно до пункту 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 року № 442.

Законодавством України встановлено адміністративну відповідальність за порушення терміну проведення атестації праці відповідно до підпункту 3 пункту 1 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 265 КЗпП України, та, у разі заподіяння шкоди здоров’ю працівника, кримінальної відповідальності за статтею 271 Кримінального кодексу України.

Також це дає права працівнику розривати трудовий договір за власним бажанням без відпрацювання двотижневого строку відповідно частини третьої статті 38 КЗпП, а також звернутися до суду згідно зі статтею 221 КЗпП України.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Служба зайнятості пропонує опанувати спеціальність «Фінансовий аналітик»
Державна служба зайнятості пропонує пройти безплатний курс і здобути кваліфікацію «Фінансовий аналітик». Ви навчитеся: аналізувати фінансову звітність; оцінювати ризики; розроблювати ...
ДСЗ запрошує безплатно опанувати спеціальність бухгалтера
Державна служба зайнятості пропонує здобути кваліфікацію «Професійний бухгалтер України». Ви зможете вивчити цю спеціальність безоплатно. Які дисципліни вивчатимете? Податковий облік. ...