Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Роботодавець вимагає від працівника пройти тест на коронавірус — чи законно і хто це оплачує

Дата публікації: 26.11.2020

Проходження ПЛР-тесту обов’язкове для осіб з ознаками коронавірусної хвороби та які мали контакт із хворою особою, а також рекомендовано особам з ознаками ГРВІ, вірусної пневмонії та/або ТГРС

Координаційний центр з надання правової допомоги пояснив, чи законно те, що роботодавець вимагає від працівника результат ПЛР-тесту. Як вказують у центрі, деякі роботодавці вимагають від працівників, які повертаються з відпустки чи виходять з «лікарняного», довідку про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 під загрозою недопуску на роботу та подальшого звільнення.

Це буде правомірно, якщо при влаштуванні на роботу особа підписувала трудовий договір чи колективний договір, де зазначені вимоги щодо обов’язкового проходження ПЛР-тестуванні після відпустки, «лікарняного» або за іншою вимогою роботодавця. Якщо ці вимоги не передбачені договором, а працівника відсторонюють від роботи через відсутність ПЛР-тесту, це порушення законодавства.

Відповідно до статті 46 Кодексу законів про працю України відсторонення працівників від роботи власником або уповноваженим ним органом допускається у випадках, що передбачені законодавством. Про це оголошується наказом або розпорядженням керівника підприємства, установи чи організації, з яким працівник повинен бути ознайомлений належним чином. Термін відсторонення встановлюється до усунення причин, що його зумовили. Працівник має право оскаржити наказ про відсторонення від роботи у встановленому законом порядку.

Але враховуючи ситуацією, яка склалася в Україні щодо випадків захворювання на коронавірусну хворобу, слід звернути увагу, що згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року № 1645-III проводиться обов’язкове тестування:

— осіб, які звертаються за медичною допомогою з ознаками коронавірусної хвороби (СOVID-19);

— осіб, які мали встановлений контакт із особою, хворою на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Регулярне тестування є обов’язковим для медичних та інших працівників, які працюють у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема працівників Національної поліції та Національної гвардії, — незалежно від того, чи мали вони встановлений контакт із особою, хворою на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» лабораторне обстеження на РНК SARS-CoV-2 рекомендовано проводити всім особам з ознаками ТГРС (тяжкий гострий респіраторний синдром) та/або інших ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція).

Тобто проходження ПЛР-тесту обов’язкове для осіб з ознаками коронавірусної хвороби та які мали встановлений контакт із особою, хворою на коронавірусну хворобу, а також рекомендовано особам з ознаками ГРВІ, вірусної пневмонії та/або ТГРС. Отже, якщо працівник вийшов із відпустки, «лікарняного» тощо, та не відноситься до зазначених осіб, то проходження тесту не є обов’язковим.

Для уникнення непорозумінь з власником або уповноваженим ним органам у центрі правової допомоги рекомендують надавати довідку від сімейного лікаря щодо відсутності захворювання. Якщо роботодавець не зважає на вашу довідку та наполягає зробити ПЛР-тест, ви можете подати письмове звернення до роботодавця з вимогою надання вам письмове повідомлення щодо вашого обов’язку надання роботодавцю довідки про негативний результат ПЛР-тесту після повернення з відпустки, лікарняного тощо, на робоче місця. Це письмове повідомлення може стати підставою для звернення до суду та доказом порушення ваших трудових та громадянських прав.

Також у центрі нагадують, що відповідно до статті 169 Кодексу законів про працю, статті 17 Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII, пункту 2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок затвердженого від 23 липня 2002 року № 280 проведення медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, здійснюється за рахунок роботодавця. Таким чином, у разі необхідності та наполегливості роботодавця слід звернути увагу, що проходження ПЛР-тесту повинне відбувається за рахунок роботодавця.