Роботодавець та працівник – військовослужбовець, який продовжує служити після закінчення контракту


Відповідно до частини дев’ятої статті 23 Закону України від 25 березня 1992 № 2232 -XII «Про військовий обов’язок і військову службу» для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, дія контракту продовжується понад встановлені строки з моменту введення воєнного стану до оголошення демобілізації.

Отже, за військовослужбовцем, контракт якого закінчився, але він продовжує служити, зберігаються всі гарантії, які передбачені статтею 119 КЗпП України, а саме, місце роботи, посада та середній заробіток.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Редакція журналу «КАДРОВИК.UA» зібрала найпоширеніші запитання, пов’язані з мобілізованими працівниками на підприємстві, та дуже чітко і лаконічно надала на них відповіді у добірці експрес-консультацій «МОБІЛІЗОВАНИЙ ПРАЦІВНИК: АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ КАДРОВИКА».

Матеріали до теми


Бронювання військовозобов’язаних недефіцитних професій Міноборони не погоджує
В Мінагрополітики вказали на уточнення Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, ...
Спрощено реєстрацію у службі зайнятості українців, які втратили роботу
Уряд спрощує реєстрацію в Державній службі зайнятості українців, які втратили роботу під час дії воєнного стану. Відповідна постанова прийнята сьогодні ...