Передплати журнал

Роботодавець та працівник – військовослужбовець, який продовжує служити після закінчення контракту


Відповідно до частини дев’ятої статті 23 Закону України від 25 березня 1992 № 2232 -XII «Про військовий обов’язок і військову службу» для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, дія контракту продовжується понад встановлені строки з моменту введення воєнного стану до оголошення демобілізації.

Отже, за військовослужбовцем, контракт якого закінчився, але він продовжує служити, зберігаються всі гарантії, які передбачені статтею 119 КЗпП України, а саме, місце роботи, посада та середній заробіток.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Редакція журналу «КАДРОВИК.UA» зібрала найпоширеніші запитання, пов’язані з мобілізованими працівниками на підприємстві, та дуже чітко і лаконічно надала на них відповіді у добірці експрес-консультацій «МОБІЛІЗОВАНИЙ ПРАЦІВНИК: АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ КАДРОВИКА».

Матеріали до теми


«Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика»: відповідь на запитання з добірки
Добірка експрес-консультацій «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика» складається із чотирьох модулів, у яких містяться чіткі й лаконічні відповіді на ...
Зарахування до стажу державної служби періоду перебування у відпустці без збереження заробітної плати: роз’яснення НАДС
Відповідно до пункту 3 частини третьої статті 13 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» ...