...
Реєструйся

Роз’яснення Мінреінтеграції щодо нового Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або ТОТ


Наприкінці минулого року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1364, якою визначено механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

Актуальний перелік затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309.

Території, які включаються до переліку, поділяються на такі, де ведуться (велися) бойові дії, та тимчасово окуповані. Своєю чергою території, на яких ведуться (велися) бойові дії, поділяються на території можливих бойових дій і території активних бойових дій.

Так, територіями активних бойових дій визначаються території:

— через які проходить лінія бойового зіткнення або які межують із тимчасово окупованими територіями;

— та на яких наразі неможливо в повному обсязі виконувати функції держави, зокрема в частині доступу до публічних електронних реєстрів, та існує значна загроза життю і здоров’ю населення.

Територіями можливих бойових дій вважаються території:

— які межують із територіями активних бойових дій або тимчасово окупованими територіями чи прилеглі до державного кордону з державою-агресором;

— та на яких можливо забезпечувати функції держави, до яких може повертатися населення, втім періодично піддаються ворожим обстрілам.

Також зверніть увагу, що для територій можливих бойових дій не передбачено обмежень щодо доступу до публічних електронних реєстрів і проведення аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації. Водночас на територіях активних бойових дій і на ТОТ блокуються реєстри й забороняються відповідні аукціони.

Окрім цього, допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам виплачується жителям усіх територій, включених до переліку, якщо для них не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації.

Отримайте запис вебінару «Кадровий семінар «Підсумки воєнного року. Перспективи кадровика у 2023 році».

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Використання ШІ та цифрових інструментів в системі управління охороною праці в Україні
В умовах війни українські підприємства змушені адаптуватися до нових реалій, впроваджуючи сучасні інструменти для збереження життя та здоров’я працівників. Від ...
Можливості вебпорталу електронних послуг оновлено
Останнім часом внесено зміни у програмне забезпечення надання електронних послуг засобами вебпорталу Пенсійного фонду України. Найбільше змін впроваджено у Кабінеті ...