Реєструйся

Ще є час для подання звітів з праці


Статистичні звіти з праці подають у строки, вказані у бланках форм, зокрема звіти з праці — 1–ПВ (місячна) і 1–ПВ (квартальна) подаються 7-го січня, але саме на цю дату припадає Різдво. У кадровиків виникає запитання, коли подати звіти?

Якщо дата подання звіту припадає на вихідний (святковий, неробочий) день, то цей строк переноситься на наступний робочий день після такого вихідного (святкового, неробочого) дня. На сайті Державної служби статистики України ukrstat.gov.ua розміщена інформація щодо подання звітів.

Отже звіти з праці — 1–ПВ (місячна) і 1–ПВ (квартальна) можна подати 8-го січня.

При заповненні звіту 1–ПВ (квартальна) зверніть увагу, що у формі звіту вилучено розділ VII «Витрати на утримання робочої сили, що не входять до складу фонду оплати праці» у зв’язку з проведенням у 2019 році окремого обстеження з цієї тематики (форма № 1-РС). Опис заповнення цього розділу також вилучено з роз’яснень щодо заповнення форми.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Які витрати роботодавця при працевлаштуванні ВПО компенсують?
Уряд відкоригував програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, це рішення було прийняте на засіданні КМУ 24 січня 2022 року. Зокрема, згідно ...