Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Щодо зарахування до стажу, який дає право на щорічну основну відпустку, відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами

Дата публікації: 11.07.2018
Чи зараховується до стажу, що дає право на щорічну основну відпустку, відпустка у зв’язку з вагітністю і пологами працівниці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до трьох років?
Так, зараховується.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 9 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, зараховується час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому виплачувалася допомога по державному соціальному страхуванню, за винятком частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Білоткач Галина Панасівна,
експерт гарячої лінії
Більше нових актуальних запитань від передплатників і читачів та вичерпних відповідей на них від експерта гарячої лінії Галини Білоткач — у вкладенні до журналу «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA» «Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 7, 20188, у рубриці «Запитання гарячої лінії».

Придбати видання Архів журналу