...
Реєструйся

Щодо оплати праці за суміщенням


СИТУАЦІЯ

До інспектора праці звернувся пан Анатолій (ім’я змінено) з Луганської області. Він повідомив, що вже певний час виконує обов’язки тимчасово відсутнього працівника підприємства, на якому працює. Зі слів пана Анатолія, кілька тижнів тому роботодавець повідомив йому про те, що нібито з огляду на воєнний стан та зростання навантаження на підприємство пан Анатолій має виконувати додаткову роботу за іншою професією без зміни рівня оплати праці. Така мотивація спочатку була для пана Анатолія зрозумілою, хоча сумніви не залишали його. Пан Анатолій поцікавився, чи правомірні такі дії з боку роботодавця.

 

КОМЕНТАР

Відповідно до статті 105 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП), працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов’язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Розширення зони обслуговування та збільшення обсягу робіт: поняття, оформлення, оплата праці — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі.

Поспілкувавшись із роботодавцем пана Анатолія, інспектор праці довів до відома керівника вищезгадані положення статей Кодексу законів про працю України та порекомендував йому переглянути своє рішення на користь трудових прав працівника, на що отримав позитивну відповідь.

Винагорода за ведення військового обліку: функціональне призначення, диференціація розмірів та порядок виплати — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: Східне міжрегіональне управління Держпраці

Сумісництво: новітні реалії. Спецвипуск № 1, 2023

Матеріали до теми


Профспілка зробила заяву щодо зарплат освітян: подробиці
Профспілка працівників освіти звернулася до Кабінету Міністрів щодо диференціації заробітної плати вчителів, з урахуванням професійної кваліфікації, складності, важливості та відповідальності ...
Коли слід припинити виплату середнього заробітку мобілізованому працівникові після загибелі, якщо така виплата зберігалася після 19.07.2022 р.
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України (в редакції, що діяла до 19.07.2022; далі — КЗпП) за працівниками, ...
Звільнення працівника після відпустки, наданої «авансом»: як утримати зайві нарахування
Непоодинокими є випадки, коли працівник звільняється після відпустки, яка була йому надана «наперед», тобто за період, який він ще не ...