Реєструйся

Скільки українці відпочиватимуть у жовтні ’2023


У 2023 році жовтень вперше розпочинається державним святом — Днем захисників і захисниць України (ст.73 КЗпП). Ще торік українці святкували його 14 жовтня, але Законом України від 14 липня 2023 року № 3258-IX «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» дату державного свята перенесли. Отже, з 2023 року День захисників та захисниць відзначатимемо у перший день жовтня.

Цього року 1 жовтня припадає на неділю. Однак в період дії воєнного стану не застосовують норми статей КЗпП щодо тривалості роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів, а також щодо святкових та неробочих днів. Тому, на жаль, на кількість днів відпочинку працівників у жовтні 2023 року День захисників та захисниць не вплине.

Онлайн-семінар «Трудові відносини у роботодавця – ФОП»
Дата проведення: 5 жовтня 2023 року (ZOOM)

Нагадаємо, що Законом України від 27 липня 2023 року № 3275-IX строк дії воєнного стану продовжили до 15 листопада 2023 року.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

Отже, за нормами тривалості робочого часу, у жовтні 2023 року маємо 22 робочих та 9 вихідних днів.

Вебінар «Призупинення дії трудових договорів: як треба і не треба робити»
Формат: запис • Дата проведення: 4 листопада 2022 року

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Онлайн-семінар «Трудові відносини у роботодавця – ФОП»

Матеріали до теми


Цифровізуємо військово-лікарську комісію: учасники процесу можуть обмінюватися документами онлайн
Відтепер медичні заклади можуть обмінюватися документами з військовими частинами й територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки через систему електронного документообігу. ...