...
Реєструйся

Статус е-лікарняного — «закритий»: що робити, якщо він не змінюється


Електронний листок непрацездатності має змінювати свій статус із «закритий» на «готово до сплати». Якщо цього не відбулося, то не варто зважати на статус, а потрібно приступити до призначення допомоги за «лікарняним» (якщо з дати видачі вже минуло сім днів).

Зазначимо, що е-лікарняний має статус «закритий» із дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» в день видачі — тобто через сім днів після дати закриття для «лікарняних» по тимчасовій непрацездатності й через сім днів після дати відкриття — для «лікарняних» по вагітності та пологах.

У разі, коли листок непрацездатності залишився «закритим», орієнтуйтеся на дати — якщо після дати закриття (дати відкриття для «лікарняних» по вагітності та пологах), зазначеної в е-лікарняному, минуло сім днів, на восьмий день із е-лікарняним уже можна починати працювати й подавати заяву на оплату до Фонду соціального страхування України, навіть із «закритим» статусом.

Мінікурс «Допомога по тимчасовій непрацездатності: організація процесу отримання» за вигідною ціною.

Джерело: фейсбук-сторінка Фонду соціального страхування України

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...