Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Топ-10 запитань «гарячої лінії» (журнал «КАДРОВИК.UA» № 11, 2018)

Дата публікації: 10.10.2018

Пропонуємо вашій увазі відповіді на актуальні запитання від Галини Білоткач, експерта гарячої лінії журналу «КАДРОВИК.UA», які надходять від передплатників кадрового видання, що буде опубліковано у вкладенні до журналу «КАДРОВИК.UA» № 11, 2018

1. Чи має право батько на додаткову соціальну відпустку, якщо мати дитини позбавлена батьківських прав?

2. Яку відповідальність буде нести підприємство, якщо зараз виявилось, що у 2015 році не повідомили фіскальну службу про прийняття працівника на роботу?

3. Чи залежить надання відпустки без збереження заробітної плати від відпрацьованого часу?

4. Чи обов’язково в трудових книжках назви посад повинні відповідати Класифікатору професій?

5. Чи можна перевести працівника на іншу посаду з вихідного дня?

6. Чи входить відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами для обчислення стажу на щорічну відпустку і чи можна працівниці надати щорічну відпустку з наступного дня після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами?

7. Працівника звільнили, за його заявою, за пунктом 3 статті 36 КЗпП 16 травня 2018 року у зв’язку з призовом на строкову військову службу. Зараз він звернувся на підприємство про поновлення його на роботі. Як правильно оформити?

8. Чи можна звільнити працівницю, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до 3-х років за пунктом 1 статті 40 КЗпП, якщо посада була скорочена рік тому назад. Чи потрібно видавати новий наказ про скорочення посади, якщо працівниця була з цим наказом ознайомлення

9. До яких видів відпусток відносяться додаткові відпустки донорам

10. Чи надається додаткова відпустка згідно зі статтею 19 Закону № 504 працівниці за сумісництвом, якщо вона за основним місцем роботи перебуває у відпустці для догляду за дитиною до трьох років?

Придбати видання Архів журналу