Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Типове положення про преміювання держслужбовців оновлять

Дата публікації: 27.02.2019

Мінсоцполітики оновить Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів). Розроблено проект відповідного наказу, який викладе це Типове положення в новій редакції.

Пояснюється така необхідність тим, що із 01.01.2019 набрали чинності абзац 4 частини 3 статті 50 та частина 6 статті 52 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII стосовно того, що загальний розмір премій, які може отримати державний службовець за рік, не може перевищувати 30 % фонду його посадового окладу за рік, а фонд преміювання державного органу встановлюється у розмірі 20% загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати.

Водночас Типовим положенням про преміювання не визначено механізму преміювання керівників державної служби у місцевих державних адміністраціях та структурних підрозділах зі статусом юридичної особи публічного права. Для врегулювання цього питання розроблено проект документа.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації