Реєструйся

У 2019 РОЦІ ПРАЦІВНИКАМ СИСТЕМИ ПРАВОСУДДЯ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ – ПРОЕКТ


На обговоренні в Спільному представницькому органі профспілок перебуває проект урядової постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році».

Проектом постанови вирішено упорядкувати структуру заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році шляхом підвищення частки посадового окладу в структурі заробітної плати та встановлення прозорої моделі оплати праці працівників цих органів.

Зокрема, запропоновано внести зміни до постанови Кабінету Міністрів від 28 березня 2011 року № 329 «Деякі питання матеріального забезпечення працівників Національної школи суддів України та Національної академії прокуратури України», від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», від 24 травня 2017 року № 358 «Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя» для упорядкування у 2019 році умов та розмірів оплати праці працівників державних органів (державних службовців, працівників патронатної служби, працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування судів, органів та установ системи правосуддя), підвищивши частку посадового окладу в структурі заробітної плати.

Серед нововведень: змінено принцип підвищення посадових окладів працівників певних категорій – із суми у відсотках на відповідний коефіцієнт.

Проект постанови КМУ розробило Мінсоцполітики.

Нагадаємо, Рада суддів закликала завершити кваліфоцінювання: різна оплата порушує принцип рівності, а депутати хочуть усунути дискримінацію в оплаті праці суддів.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Підвищена податкова соціальна пільга для студента: запитання — відповідь ДПС
Запитання: Який документ повинен надати студент роботодавцю для застосування підвищеної податкової соціальної пільги до заробітної плати? Відповідь: Відповідно до підпункту ...
До чого може призвести зловживання статусом безробітного?
Державна служба зайнятості попереджає осіб, які перебувають у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, і паралельно мають інший дохід, про ...