У Держпраці пояснили, хто робить запис у трудову книжку, якщо помер роботодавець-ФОП


Підпункт 2.4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок, затвердженої наказом від 29 липня 1993 року № 58, передбачає, що всі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення — у день звільнення і повинні точно відповідати тексту наказу (розпорядження).

Трудовий договір не реєструється у Державній службі зайнятості, отже, центр зайнятості жодним чином не може внести запис про звільнення до трудової книжки та припинити трудовий договір з ФОП.

Замовляйте: Журнал реєстрації «Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них»

Чинним законодавством також не передбачено здійснення запису у трудову книжку спадкоємцями померлої фізособи — підприємця.

Враховуючи зазначене вище, у Держпраці радять для встановлення факту припинення трудових відносин, відповідно до статті 232 Кодексу законів про працю України звернутися із заявою до суду в порядку окремого провадження про встановлення юридичного факту.

Матеріали до теми


Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...
Нормативно-правові акти окупаційних сил не є правомірними
Нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є нікчемними, не створюють жодних правових наслідків, і нікчемність цих актів ...