Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

У Держпраці пояснили, хто робить запис у трудову книжку, якщо помер роботодавець-ФОП

Дата публікації: 01.10.2020

Підпункт 2.4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок, затвердженої наказом від 29 липня 1993 року № 58, передбачає, що всі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення — у день звільнення і повинні точно відповідати тексту наказу (розпорядження).

Трудовий договір не реєструється у Державній службі зайнятості, отже, центр зайнятості жодним чином не може внести запис про звільнення до трудової книжки та припинити трудовий договір з ФОП.

Замовляйте: Журнал реєстрації «Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них»

Чинним законодавством також не передбачено здійснення запису у трудову книжку спадкоємцями померлої фізособи — підприємця.

Враховуючи зазначене вище, у Держпраці радять для встановлення факту припинення трудових відносин, відповідно до статті 232 Кодексу законів про працю України звернутися із заявою до суду в порядку окремого провадження про встановлення юридичного факту.