...
Реєструйся

У Мін’юсті роз’яснили порядок подання та оформлення армійських рапортів


Міністерство юстиції України надало роз’яснення щодо правильного подання та оформлення армійських рапортів. Порядок подання включає вимоги до документа, як для паперової, так і для електронної форм.

Для паперового варіанта рапорту необхідно вказати заголовок «Рапорт», чітко сформулювати суть питання, зазначити перелік доданих документів, а також включити посаду, звання, ПІБ, дату та підпис. Командир зобов’язаний розглянути рапорт і погодити або відхилити його, надавши відповідне обґрунтування.

Навчання для кадровиків — семінари, курси, тренінги, вебінари
Індивідуальні курси кадровиків з нуля: 0 (800) 219-977

Щодо електронних рапортів, їх можна подавати через систему електронного документообігу (СЕДО), вебпортал «Армія+» або інші інформаційно-комунікаційні системи Міністерства оборони України. Для подачі через «Армія+» необхідно заповнити шаблон, вказати тему, суть клопотання, ID-командира і підписати рапорт електронним підписом.

Плакати та шпаргалки для роботи відповідального за ведення військового обліку на підприємстві
0 (800) 219-977 • info@mediapro.com.ua

Командир має право відповісти на електронний рапорт, погодивши або відхиливши його, з обов’язковим наданням правового обґрунтування. Відмова у задоволенні рапорту має бути вмотивованою. Заборонено відмовляти у прийнятті рапорту через незначні помилки та вимагати попереднього усного погодження.

Крім того, командир не має права вимагати додаткових вимог до оформлення, переписувати рапорт через дрібні помилки або вимагати надання документів, які вже мають бути у нього в наявності чи можуть бути запитувані у підрозділах.

Джерело: Мін’юст

Вебінар «Все про накази юрособи: видова класифікація, відмінності між наказами з основних і адміністративно-господарських питань, оновлені уніфіковані форми наказів»

Матеріали до теми


Чи припиняються трудові відносини при передачі суб’єкта господарювання?
Фахівці Держпраці пояснили, що в разі передачі суб’єкта господарювання трудові відносини працівників продовжуються із набувачем. Права й обов’язки за трудовими ...
У НАЗК роз’яснили питання щодо спеціальних перевірок кандидатів на посади
Спеціальні перевірки кандидатів на посади — це інструмент забезпечення прозорості та відповідальності у публічному секторі. Вони спрямовані на недопущення до ...
Раді рекомендують прийняти в цілому законопроєкти щодо пенсій, ветеранів і трудових відносин
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів чергове засідання у форматі відеоконференції, на якому ...
У Мін’юсті роз’яснили нюанси підписання посвідчуваних правочинів, заяв та інших документів
Порядок вчинення правочинів, заяв та їх підписання регулюється, зокрема, Цивільним кодексом України, Законом України «Про нотаріат» та Порядком вчинення нотаріальних ...