Реєструйся

У відпустку, у відрядження до Грузії за ID-паспортом


Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про взаємне скасування візових вимог» від 12 грудня 2018 року № 1048 затверджено Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про взаємне скасування візових вимог, вчинену 5 жовтня 2018 року в місті Кишиневі.

Про дату початку імплементації Угоди буде повідомлено додатково.

Положеннями Угоди запроваджується можливість здійснення взаємних подорожей

громадян двох країн за внутрішнім біометричним паспортом у формі ID-картки (виключно для поїздок прямого авіаційного або морського міжнародного сполучення між територіями двох держав).

Детальніше про ID-паспорт читайте у матеріалі Анни Мілієнко-Самсонової «ID- паспорт — полегшення чи зайвий клопіт», що опублікований у газеті «Кадри і зарплата» № 18, 2018.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Чи оплатять заяви-розрахунки, які ФССУ прийняв, але не встиг профінансувати до 1 січня: відповідь Фонду
Наприкінці минулого року фахівці Фонду соціального страхування України (далі — ФССУ) здійснювали фінансування заяв-розрахунків в оперативному режимі — кошти для ...
Додаткові документи до заяви-розрахунку: запитання до ПФУ
Запитання: Чи має фізична особа — підприємець, що працює за загальною системою оподаткування, подавати до заяви-розрахунку для отримання «лікарняних» додаткові ...