Передплати журнал

У застосунку «Дія» тепер доступне пенсійне посвідчення


Міністерство цифрової трансформації України запустило нові сервіси в «Дії», серед них — електронне пенсійне посвідчення.

Пенсійне посвідчення є двох видів: за віком і спеціальне (наприклад, через інвалідність, утрату годувальника тощо). Пенсійне за віком відтепер підтягується автоматично, так само як і цифровий паспорт. А спеціальне потрібно додати в застосунок самостійно, наприклад, як COVID-сертифікат.

Перш ніж додати спеціальне пенсійне посвідчення в «Дію», переконайтеся, що ваш застосунок оновлений до останньої версії. А далі просто прогортайте картки документів до крайньої, натисніть Додати документ — Пенсійне посвідчення — Додати посвідчення. Тепер ваш документ буде відображатися в «Дії».

Як й інші документи в застосунку, його можна перевірити або поділитися ним за допомогою QR-коду.

Важливо, що в «Дії» відображаються лише пенсійні посвідчення, видані після 2014 року. Тож, якщо у вас посвідчення-книжечка, його потрібно оновити. Щоб замінити документ або виправити помилку в даних, зверніться до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України або online через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Фонду.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Авторський дистанційний курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень

Матеріали до теми


Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків
Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для ...