Реєструйся

«Укрпошта» безперебійно доставлятиме пенсії


Уряд визначив Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у держбюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству «Укрпошта» за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.

Відповідне рішення було прийнято 6 лютого 2019 року на засіданні Уряду.

Урядовим рішенням визначено механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у держбюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству «Укрпошта» за надання послуг, пов’язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.

Бюджетні кошти, у межах затверджених асигнувань на 2019 рік, надаються АТ «Укрпошта» за умови укладення ним у порядку, встановленому Законом «Про публічні закупівлі», договорів з територіальними органами Пенсійного фонду про надання послуг з виплати та доставки пенсій і грошової допомоги населенню у 2019 році.

Реалізація цього рішення забезпечить безперебійну доставку пенсій і виплату зарплати співробітникам АТ «Укрпошта».

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...
Довідка про зарплату за період до 1 липня 2000 року при призначенні пенсії: обов’язковий документ чи ні
Відповідно до Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії враховується ...