...
Реєструйся

Умови для доплати медикам закладів освіти


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 року № 67 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів освіти», медичним працівникам закладів освіти державної і комунальної форми власності передбачено доплату у розмірі 20 % посадового окладу за роботу у несприятливих умовах праці та надання здобувачам освіти психологічної підтримки.

 

В яких випадках проводять доплату медичним працівникам закладів освіти

Для отримання такої доплати медичний працівник має пройти онлайн-курс «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP», що підтверджується відповідним документом, з метою виявлення та перенаправлення здобувачів освіти з можливими психічними розладами до спеціалістів у сфері охорони здоров’я.

Читайте також: Профспілка зробила заяву щодо зарплат освітян: подробиці

Зазначена доплата встановлюється медичним працівникам закладів освіти, які пройшли зазначений онлайн-курс, здійснюють свої посадові обов’язки безпосередньо на робочому місці в закладах освіти, у яких освітній процес здійснюється за очною, поєднанням очної та дистанційної форми здобуття освіти, та надають кваліфіковану допомогу дітям, які перебувають у стресовому психоемоційному стані під час непередбачуваних ситуацій, наприклад повітряних тривог, оскільки учні можуть відчути різке погіршення фізичного або психічного стану.

Інших додаткових умов для отримання доплати постановою не передбачено. Про це йдеться у листі Мінекономіки від 15 березня 2024 року № 4707-05/19764-09.

Читайте також: Звільнення працівника після відпустки, наданої «авансом»: як утримати зайві нарахування

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Акція Оплачуй 9 міс - отримуй 12

Матеріали до теми


Як правильно нарахувати «лікарняні» демобілізованому працівнику: ключові правила
У час, коли багато працівників повертаються з військової служби, роботодавці та бухгалтери мають справу з неабиякими викликами. Один із них ...
Медичні протипоказання: коли працівник може бути відсторонений без збереження зарплати
Якщо працівник не може виконувати свої обов’язки через стан здоров’я, роботодавець має право відсторонити його від роботи на підставі медичних ...