Державна служба зайнятості України активно підтримує ініціативи, спрямовані на покращення зайнятості молоді та її інтеграцію на ринку праці. Одним із механізмів такої підтримки є надання компенсацій роботодавцям, які готові працевлаштувати молодих фахівців. Ці програми мають на меті зменшити фінансове навантаження на роботодавця і допомогти молодим людям отримати свій перший досвід на роботі.
Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»
0 (800) 219-977 • E-mail: info@mediapro.com.ua
Умови для отримання компенсації
Компенсація надається роботодавцям за працевлаштування молоді віком до 25 років зі страховим стажем до 1 року.
Компенсація надається роботодавцям за працевлаштування молоді віком до 35 років – на перше робоче місце.
Працевлаштування має відбуватися за направленням центру зайнятості, що підтверджує реєстрацію молодої особи як безробітного. Тривалість працевлаштування – 1 рік.
Компенсація витрат відбувається кожен непарний місяць роботи працевлаштованої людини (тобто у перший, третій, п’ятий, сьомий, дев’ятий, одинадцятий місяці). Максимальна тривалість виплати компенсації роботодавцю – пів року.
Зразки документів • Посадові інструкції • Робочі інструкції
Для довідок: 0 (800) 219-977
Роботодавець отримує компенсацію у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, що значно знижує витрати на оплату праці на початкових етапах трудових відносин. Подати заяву потрібно протягом 2 місяців із дня працевлаштування.
Як подати документи
- Особисто звернутися в центр зайнятості за місцем провадження діяльності роботодавця.
- Через електронний кабінет роботодавця з накладенням електронного підпису.
- Електронною поштою із накладенням електронного підпису.
Навчання для кадровиків — семінари, курси, тренінги, вебінари
Індивідуальні курси кадровиків з нуля: 0 (800) 219-977
Компенсація частини заробітної плати молодого працівника дозволяє значно знизити витрати на заробітну плату на старті співпраці та стати хорошим стимулом для малих і середніх підприємств для розширення штату і відкриття нових робочих місць, що позитивно впливає на економіку в цілому. Це також і потужний стимул для молоді офіційно працевлаштовуватись, що дає їй можливість знайти стабільну офіційну роботу та здобути досвід.
Джерело: Держслужба зайнятості