Уряд розширив перелік дозволених бізнесу видів діяльності під час карантину


25 березня на засіданні КМУ прийнято зміни до постанови «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19» від 11 березня 2020 року № 211 (далі — Постанова № 211), які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності.

Так, на період карантину знята заборона щодо:

— оптової торгівлі харчовими продуктами;

— торгівлі ветеринарними препаратами;

— здійснення ветеринарної практики;

— продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів.

Також дозволені деякі інші види діяльності, про які стане відомо після оприлюднення тексту відповідної постанови. Крім того, уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень, які здійснюються підприємствами для виробничих потреб.

Обов’язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також під час пасажирських перевезень, є забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Як відомо, Постановою № 211 Кабмін передбачив заборону на роботу певних суб’єктів господарювання. А саме яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Окрім того, додаткові обмеження були запроваджені на місцевому рівні. Так, у столиці було скасовано роботу громадського транспорту (крім перевезень спецкатегорій пасажирів), заборонено продаж з кіосків шаурми та кави тощо.

Також 25 березня уряд оголосив надзвичайну ситуацію по всій Україні та продовжив

 

Матеріали до теми


Печатка на першій сторінці трудової книжки: що варто знати
Пунктом 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту ...