...
Реєструйся

Урядом затверджено новий Перелік типових посад державної служби в межах рівнів посад


Уряд на своєму засіданні 5 липня ухвалив рішення щодо оплати праці окремих категорій держслужбовців. Так, передбачено, що оплата праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя у 2024 році, які провели класифікацію посад державної служби, здійснюється відповідно до постанови Кабміну від 29 грудня 2023 року № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році» (далі — Постанова № 1409) без застосування коефіцієнтів. Про це повідомив Тарас Мельничук, представник КМУ в парламенті.

Викладено у новій редакції Перелік типових посад державної служби в межах рівнів посад, затверджений Постановою № 1409.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Установлено, що схема посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів, затверджена постановою Кабінету міністрів від 18 квітня 2023 року № 358 «Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2022 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави» не застосовується до державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя, що провели класифікацію посад державної служби.

Джерело: Бухгалтер.UA

Передплата на друковану версію «КАДРОВИК.UA» на 2025 рік

Матеріали до теми


Процес проведення перевірок листків непрацездатності пропонується вдосконалити
Кабінетом Міністрів зареєстровано у Верховній Раді проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо ...