Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

В Україні зміниться система виплат для частини пенсіонерів

Дата публікації: 13.11.2019

Громадяни зможуть самостійно розрахувати розмір пенсії автоматично.

До кінця поточного року більшість адмінпослуг будуть надавати українцям в електронному вигляді. Це стосується і пенсійного забезпечення з урахуванням потреб громадян з інвалідністю. Ці нововведення передбачені в Указі президента Володимира Зеленського «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» № 837/2019.

Документ передбачає запуск до 30 грудня 2019 року «Пенсійного калькулятора», за допомогою якого можна самостійно розрахувати розмір пенсії автоматично.

Також до 30 червня 2020 року пенсіонерів чекають такі зміни:

  • •    після досягнення пенсійного віку виплати будуть нараховуватися автоматично. Українцям не треба буде звертатися особисто в служби соцзахисту;
  • •    для громадян, зайнятих на особливо шкідливих роботах або особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 введуть професійну накопичувальну пенсійну систему.

Крім того, до кінця 2020 року Кабмін планує впровадити адресну соцпідтримку населенню, створивши дієву систему здійснення верифікації моніторингу виплат, зокрема, пенсій та інших пільг.