Реєструйся

Важлива інформація про дозволи від Держпраці


З 1 січня 2023 року Державна служба з питань праці України (далі — Держпраці) видає дозволи тільки в електронній формі.

Подробиці:

3 січня 2023 року Держпраці спільно з Міністерством економіки України (далі — Мінекономіки) запровадили отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки й на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі — дозвіл) в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Відтепер для отримання дозволу достатньо заповнити онлайн-заяву, до якої додати електронний висновок експертизи.

Окрім видачі дозволу, онлайн доступні також анулювання, переоформлення та продовження строку дії дозволів, які було отримано в електронній формі.

Також із 1 січня 2023 року всі видані дозволи підписуються лише електронними цифровими підписами керівників територіальних органів Держпраці й містять QR-коди з посиланням на виданий дозвіл.

Важливо! Послуги анулювання, переоформлення та продовження строку дії раніше отриманих дозволів у паперовому вигляді потребують подання оригіналу дозволу й здійснюються через ЦНАП.

Замовляйте комплект «КАДРОВИК.UA. Спецвипуски» (2022 рік, електронна версія) за вигідною ціною.

Джерело: Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Матеріали до теми


Про медогляди працівників та їхню участь у профспілках треба повідомляти через портал ПФУ
Роботодавці повинні подавати відомості щодо належності працівників до професійних спілок та до осіб, які підлягають обов’язковим медичним оглядам. При цьому ...