Реєструйся

Допомога по безробіттю: запитання — відповідь


Запитання:

Який термін потрібно відпрацювати після зняття з обліку в центрі зайнятості, щоб знову претендувати на допомогу по безробіттю?

Відповідь:

Порядок надання допомоги по безробіттю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 735, визначає, що виплата допомоги призначається в межах дворічного періоду. У межах цього періоду кількість днів виплаченої допомоги по безробіттю враховується сумарно за всіма випадками реєстрації (перереєстрації) безробітного.

У разі повторної реєстрації безробітного в межах дворічного періоду йому виплачується допомога по безробіттю, що дорівнює залишку днів від загальної тривалості допомоги по безробіттю.

Якщо особа використала право на допомогу по безробіттю в межах дворічного періоду, на наступний дворічний період вона набуде право на допомогу по безробіттю за умови її повторної реєстрації як безробітної після працевлаштування та набуття страхового стажу.

Отримайте запис вебінару «Звільнення працівника у зв’язку з відсутністю на роботі понад 4 місяці».

Джерело: Київський міський центр зайнятості

Матеріали до теми


Розрахунковий період для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві
ЗАПИТАННЯ За який розрахунковий період обчислюється середня заробітна плата для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та профзахворюванням? ...
Працівники передпенсійного віку належать до осіб з переважним правом залишення на роботі в разі скорочення
ЗАПИТАННЯ Чи можна звільняти працівників передпенсійного віку у зв’язку зі скороченням штату або чисельності працівників?   ВІДПОВІДЬ Трудовий договір, укладений ...