Відрядження військослужбовців по-новому

Дата публікації: 19.06.2018

Інструкція про відрядження військовослужбовців Збройних Сил України, затверджена наказом Міністерства оборони України від 20 лютого 2017 року № 105, зазнала змін. Відповідно до змін дія цієї Інструкції не поширюється на військовослужбовців Збройних Сил України, які направлені на спортивні змагання, навчально-тренувальні збори, психологічну реабілітацію чи медико-психологічну реабілітацію (раніше  —  дія цієї Інструкції не поширювалася на військовослужбовців Збройних Сил України, які направлені на спортивні змагання чи навчально-тренувальні збори).

Виплата добових здійснюється також військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), які направляються у відрядження у складі підрозділів або військових частин, зокрема для участі військовослужбовців в антитерористичних операціях, в заходах із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії (раніше — участі військовослужбовців в антитерористичних операціях).

Джерело: ligazakon.net

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Посібник «Оформлення та облік відряджень»

У посібнику описано, які бувають відрядження, чим вони відрізняються від тимчасового переведення на іншу роботу. Подається порядок оформлення службового відрядження в межах України та за кордон. Порушуються питання оплати праці працівника, направленого у відрядження