Влада планує об’єднати зарплатні податки із поетапним зменшення ставки


Голова комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики ініціює пропонує об’єднати ЄСВ, ПДФО та військовий збір з поступовим зменшенням ефективної ставки податкового навантаження з 37 % до 25 %. Інформацією він поділився в інтерв’ю «Українським Новинам».

«Є законопроєкт, який я розробив. Я хотів його зареєструвати до Нового Року, проте дискусія з усією нашою командою трохи затягнулася. Я не хочу подавати законопроєкт, який буде мертвонародженим. Хочеться, щоб ми консолідувалися», — сказав Д.Гетманцев.

Також він додав, що наразі ефективна ставка становить 37 %, а номінальна — 42 %. Тому, може бути запропоновано зменшити її до 30 % з подальшим зменшенням на 1 % щороку до 25 %.

Окрім того, передбачається розширити можливість для декларування, а саме: запровадити посімейне декларування. Простіше кажучи, щоб декларуватися могла сім’я. Таким чином можна простимулювати декларування через збільшення податкових відрахувань. Тобто тій людині, яка подає декларацію, буде надана можливість використати великий обсяг вирахувань оподатковуваного доходу.

Джерело: ЛІГА закон

Матеріали до теми


Засвідчення копій та витягів службових документів
Порядок виготовлення, засвідчення та видавання копій документів визначається інструкцією з діловодства установи. Установа має право засвідчувати копії документів, що створюються ...
Військовий облік жінок: питання не визначене
Нагадаємо, що перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік, який ...
Чи може підприємство продовжити своїм наказом термін дії атестації робочих місць за умовами праці на весь період воєнного стану?
Ні, підприємство не може продовжити термін дії атестації робочих місць за умовами праці у зв’язку із воєнним станом. Основними нормативно-правовими ...