Передплати журнал

Використовуєте електронний ключ? Перевірте його термін дії!


Кожен кваліфікований сертифікат відкритого ключа має певний термін дії, нагадує Головне управління ДПС у Рівненській області.

Перевірити інформацію щодо терміну дії електронного ключа можна на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС.

Для цього слід скористатися наступним алгоритмом: головна сторінка ІДД, «Пошук сертифікатів та СВС», «Пошук сертифікатів». Далі в полі «код ЄДРПОУ» необхідно зазначити відповідно код ЄДРПОУ (для юридичних осіб); фізичним особам необхідно внести реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта у разі, якщо через релігійні переконання користувач в установленому порядку відмовився від реєстраційного номеру облікової картки платника податків та має відповідну відмітку у паспорті у полі «Реєстраційний номер облікової картки платника податків» або в полі «УНЗР ІD картки» — унікальний номер запису у реєстрі ІD-картки. Після проставлення відповідних реквізитів користувачу необхідно натиснути «Пошук». У вікні «Результати пошуку» зазначено відомості про початок та закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Звертаємо увагу, що цей сервіс можливий лише для користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області

 

Головна подія року для кадрової спільноти вже незабаром. Детальніше тут.

 

Матеріали до теми


Зміни в Порядку підтвердження трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки: нова постанова Уряду
На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 року № 1058 «Про внесення змін до постанови ...