Виплати/відшкодування за рахунок профспілки: коли вони не є об’єктом оподаткування ПДФО?


До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума виплат чи відшкодувань (крім заробітної плати чи інших виплат та відшкодувань за цивільно-правовими договорами), що здійснюються за рішенням професійної спілки, її об’єднання та/або організації професійної спілки, прийнятим в установленому порядку, на користь члена такої професійної спілки протягом року сукупно в розмірі, який не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного відповідно до абзацу 1 підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 Податкового кодексу України — у 2021 році ця сума становить 3180,0 грн.

За матеріалами ГУ ДПС у Київській області