...
Реєструйся

Як діяти роботодавцеві у разі виникнення небезпеки впливу на працівників хімічних речовин — наказ МОЗ


12 січня 2024 року, набрав чинності Порядок дій роботодавців у разі виявлення небезпеки впливу на працівників хімічних речовин та біологічних агентів, який затвердили наказом Міністерством охорони здоров’я України від 17 листопада 2023 року № 1976 (далі — Порядок).

Дотримання цього Порядку має захистити працівників від загрози для їх безпеки та здоров’я, що може виникати під впливом хімічних речовин та біологічних агентів, які є на робочому місці, або можуть з’явитися у процесі роботи з даними речовинами.

За Порядком роботодавець має повідомити працівника під розписку про умови праці та наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів і про можливі наслідки їх впливу на здоров’я.

Чи обов’язково створювати на підприємстві з чисельністю працівників 33 особи службу охорони праці? – читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Оцінивши фактори ризику для здоров’я та життя, роботодавець має запобігати ураженню або негативному впливу шкідливих речовин на працівників. Якщо ж технічно неможливо замінити хімічні речовини та біологічні агенти на ті, що мають менший клас небезпеки для людей або змінити технологічний процес на більш безпечний, роботодавець повинен забезпечити, щоб такі речовини виготовлялися та використовувалися в закритій системі.

Коли і закрита система є технічно неможливою, роботодавець повинен убезпечити працівників шляхом використання засобів індивідуального та колективного захисту, а також зменшити час контакту з небезпечними речовинами.

Важливо, що рівень впливу не повинен перевищувати норми, встановлені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 липня 2020 року № 1596 «Про затвердження гігієнічних регламентів допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин у повітрі робочої зони».

Згідно з Порядком роботодавець має контролювати, щоб працівники, виконуючи роботи, які можуть спричинити ризик забруднення або ураження хімічними речовинами та біологічними агентами:

  • не вживали їжу, напої та тютюнові вироби на тих робочих ділянках, де існує ризик забруднення такими речовинами;
  • були забезпечені спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту;
  • були забезпечені санітарно-побутовими та спеціальними приміщеннями для роздільного зберігання робочого або захисного одягу та особистих речей повсякденного користування.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Якщо під час медичного огляду у працівника виявлено захворювання або погіршення стану здоров’я працівника, викликане впливом хімічних речовин та біологічних агентів або перевищенням їх гранично допустимої концентрації на робочому місці, роботодавець керуючись висновками медогляду повинен:

  • виконати рекомендації медпрацівника і створити безпечні умови праці згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я;
  • усунути або зменшити небезпеку, перевести працівника на альтернативне робоче місце, де відсутня небезпека повторного впливу шкідливої хімічної речовини та біологічних агентів;
  • організувати медичні обстеження всіх працівників, які піддавалися впливу шкідливої хімічної речовини та біологічних агентів;
  • провести розслідування професійного захворювання відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337.

Раніше писали:

Джерело: LIGA ZAKON

Передплата

Матеріали до теми


Санітарно-гігієнічна характеристика умов праці: у яких випадках її складають
Порядок виявлення у працівника підозри на професійне захворювання, встановлення та підтвердження професійного захворювання, а також форми відповідних документів, визначені та ...
Програма психосоціальної підтримки на робочому місці наразі доступна для всіх підприємств
Тепер будь-яке підприємство задля покращення психічного здоров’я працівників має можливість запровадити програму психосоціальної підтримки працівників на робочому місці, — інформує ...