...
Реєструйся

Чи вести військовий облік працівників, які працюють за сумісництвом: роз’яснення Генштабу


У листі Міністерства оборони України від 22 березня 2023 року № 32ЗПІ/114 «Щодо військового обліку працівників, які працюють на умовах сумісництва» Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України надає роз’яснення стосовно ведення військового обліку працівників, які працюють за сумісництвом.

Так, у листі зазначається, що відповідно до частини п’ятої статті 34 Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-XII «Про військовий обов’язок та військову службу» персональний облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів передбачає облік відомостей щодо таких осіб за місцем їх роботи або навчання.

Як правильно оформити наказ про призначення відповідальної особи за ведення військового обліку? – читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Разом із тим абзацом другим статті 102-1 Кодексу законів про працю України визначено, що сумісництвом вважається виконання працівником, крім основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації.

Враховуючи вищезазначене, персональний облік осіб, що працюють за сумісництвом, здійснюється на загальних засадах, визначених Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487.

Аудит з питань військового обліку — комплексний аналіз кадрової документації та перевірка її відповідності вимогам законодавства

Водночас У Генштабі повідомляють, що ця позиція буде переглянута після припинення / скасування правового режиму воєнного стану.

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Карина Снісар
Карина Снісар
експерт проєктів «КАДРОВИК.UA», головний редактор системи «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


Кейс для кадровика. Особливості звільнення директора за угодою сторін
Дострокове припинення контракту з директором можливе в будь-який час, коли між сторонами досягнуто про це взаємної згоди. Пропозиція про припинення ...
Ліквідація підприємства: дії кадровика
Ліквідація підприємства — це фактично припинення його існування. Ліквідація можлива за рішенням власників підприємства чи уповноваженого ним органу або ж ...
Як військовозобов’язаному працівнику відновити вкрадений військовий квиток?
Що «говорить» законодавство? У Правилах військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 2 до Порядку організації та ведення військового обліку ...