Передплати журнал

Як діяти роботодавцю, якщо працівниця підлягає військовому обліку?


Наприкінці грудня 2021 року набрав чинності Перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних, затверджений наказом Міністерства оборони України від 11 жовтня 2021 року № 313 (далі — Порядок № 313), згідно з яким на військовий облік військовозобов’язаних мають бути взяті жінки майже всіх професій та спеціальностей.

Ці зміни спричинили значне обурення суспільства, та низку публікацій зі сторони представників Міністерства оборони України та інших діячів. У яких наведено алгоритм дій для жінок, а також повідомлено, що для постановки на військовий облік жінкам надано строк до кінця 2022 року, до закінчення якого штрафи за порушення законодавства про військовий облік як на роботодавців, так і на самих жінок ніким накладатися не будуть.

Одночасно на сайті Президента України 23 грудня 2021 року була опублікована електронна петиція про скасування наказу Міністерства оборони України від 11 жовтня 2021 року № 313, яка за тиждень із 23 грудня 2021 року по 30 грудня 2021 року набрала 37 852 підписів із 25 000 необхідних.

Також 28 грудня 2021 року до Верховної Ради України було подано проєкт Закону України «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який передбачає: «Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, за власним бажанням можуть бути взяті на військовий облік військовозобов’язаних

Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з медичною діяльністю, беруться на військовий облік військовозобов’язаних».

 

Примітка редакції. Також 29 грудня 2021 року до Верховної Ради України було подано альтернативний проєкт Закону України «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який передбачає можливість взяття жінок на військовий облік виключно за їх власним бажанням.

 

Поки зазначені петиція та законопроєкти перебувають на розгляді, а політики та діячі обіцяють звузити перелік професій, не накладати штрафи за порушення до кінця 2022 року та деталізувати порядок взяття жінок на військовий облік. Отже, ми маємо ситуацію, коли Порядок № 313 набрав чинності і доречним є надання відповідей на поширені питання, спираючись на аналіз норм чинного законодавства.

Порядок ведення персонального обліку військовозобов’язаних жінок на підприємствах, установах, організаціях на сьогодні не відрізняється від загального порядку, передбаченого для чоловіків.

Враховуючи зміст пункту 37 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 (далі — Порядок № 921), роботодавець має обов’язок проконтролювати під час прийняття на роботу наявність військово-облікових документів у військовозобов’язаних — військових квитків або тимчасових посвідчень, не лише в чоловіків, а і в жінок, спеціалізація та/або професія яких міститься в Переліку № 313.

На сьогодні офіційно жодним нормативно-правовим актом не передбачено можливість відтермінування виконання жінкою обов’язку стати на військовий облік як військовозобов’язаній, тому роботодавець при прийнятті на роботу жінок за відповідними спеціальностями та професіями, передбаченими Переліком № 313, обов’язково повинен вимагати надання військово-облікових документів.

Як передбачено пунктом 37 Порядку № 921 приймання на роботу військовозобов’язаних жінок (як і чоловіків) здійснюється тільки після взяття їх на військовий облік у районних (міських) військових комісаріатах, а також у разі перебування на військовому обліку в СБУ та Службі зовнішньої розвідки.

Інакше будуть наявні підстави для притягнення уповноважених осіб роботодавця (керівника або іншої уповноваженої ним особи) до адміністративної відповідальності за статтею 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладення штрафу.

 

Які дії мають бути вчинені роботодавцем стосовно тих жінок, які підлягають військовому обліку як військовозобов’язані та вже працюють?

У цьому випадку роботодавцю варто повідомити жінок про обов’язок стати на військовий облік, та надалі перевірити виконання цього обов’язку, а за наявності підстав — повідомити Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки про відповідне порушення, оскільки до обов’язків роботодавця входить постійне інформування ТЦКСП про громадян та посадових осіб, які порушують правила військового обліку, для притягнення їх до відповідальності згідно із законом.

Після надання при працевлаштуванні військово-облікових документів, а також після їх оформлення та надання вже працюючими жінками, персональний облік військовозобов’язаних жінок на підприємствах, в установах та організаціях ведеться згідно з типовою формою первинного обліку № П-2 «Особова картка працівника», затвердженою спільним наказом Держкомстату та Міноборони України від 25 грудня 2009 року № 495/656, у розділі II якої зазначаються відомості про військовий облік, які заповнюються відповідно до записів у військово-облікових документах.

Для працівників, які вже знайомі з порядком ведення військового обліку щодо чоловіків, здійснення аналогічних дій щодо військовозобов’язаних жінок не мають викликати труднощів. Проте у зв’язку з можливим збільшенням кількості військовозобов’язаних працівників за рахунок жінок, роботодавцям доведеться переглянути кількість осіб відповідальних за ведення військового обліку та покласти такі обов’язки на посадову особу служби персоналу або служби управління персоналом.

 

Які уникнути адміністративної відповідальності роботодавцю

Насамперед для уникнення можливості притягнення до адміністративної відповідальності, роботодавцю, не втрачаючи час, варто скласти перелік працевлаштованих жінок, які можуть підлягати військовому обліку, та в письмовій формі повідомити їх про обов’язок стати на військовий облік і надати військово-облікові документи.

Роботодавець зацікавлений у найшвидшому взятті на військовий облік як працівників, так і жінок що працевлаштовуються та мають подати вже оформлені військово-облікові документи. Адже, поки не прийняті нормативно-правові акти про відтермінування обов’язку жінок стати на військовий облік, а також про обмеження можливості проведення перевірок підприємств, установ, організацій з питань ведення військового обліку жінок, існує ризик притягнення роботодавця до адміністративної відповідальності.

Джерело: ЛІГА закон

Матеріали до теми


«Оптимізації трудових відносин в період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»: відповідь на запитання із 6 модуля
У посібнику «Оптимізації трудових відносин в період воєнного стану: ТОП-55 відповідей», який підготувала редакція «КАДРОВИК.UA», є 6 тематичних модулів, що ...
Проєкт наказу щодо виправлення помилок у листках непрацездатності
На сайті профспілок опубліковано проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального страхування України «Про ...