Згідно зі статтею 8 Закону України «Про оплату праці» від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР умови оплати праці для працівників установ і організацій, що фінансуються з державного бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України.
Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»
0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua
Основним нормативно-правовим документом, що регулює оплату праці таких працівників, є постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».
Читайте також: «Коли роботодавець може вимагати у працівника повернення сплаченої премії?»
У кожній бюджетній установі умови, порядок та розміри преміювання повинні здійснюватися відповідно до Положення про преміювання. Можливість преміювання працівників має здійснюватися тільки в межах коштів бюджету, виділених на оплату праці установи.
Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»
Підставою для нарахування премії в установі є наказ, у якому вказується, за який період виплачується премія та її розмір…
Розлогіше про преміювання працівників бюджетної сфери за неповний відпрацьований місяць, про випадки, коли місяць відпрацьовано повністю і не повністю, та щодо конкретного розміру пенсій викладено в новому грудневому випуску журналу «КАДРОВИК.UA» у статті Ольги Хамайдюк «Премія за неповний відпрацьований місяць у бюджетній сфері: скільки виплачувати?».
Джерело: КАДРОВИК.UA