Передплати журнал

Як подати заявку до IT Generation?


Українці, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність, можуть подати заявки на освітню програму. Її реалізувало Міністерство цифрової трансформації України спільно з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером — IT Generation.

Разом із партнерами сформували перелік із 23 шкіл, які навчатимуть ІТ-професій.

Як подати заявку?

  1. Оберіть на сайті IT Generation школу й напрям.
  2. Зареєструйтеся на платформі Binance.
  3. Пройдіть верифікацію, щоб отримати Binance Account ID.
  4. Перейдіть на сайт школи й подайте заявку на участь.

Очікуйте результати відбору, який проведе школа. Прийом заявок триватиме два тижні, а першими учнями стануть близько 1000 українців.

Проєкт реалізує Мінцифри в партнерстві з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

Джерело: офіційний телеграм-канал Міністерства цифрової трансформації України

Курс «Зміни законодавства: оптимізація трудових відносин»

Матеріали до теми


Які особливості обміну документами, організації кадрового діловодства й архівного зберігання кадрових документів у роботодавця?
З 24 лютого 2022 року по всій території України запроваджено воєнний стан. Особливості трудових відносин працівників у період дії воєнного ...
Відпустка у зв’язку з усиновленням дитини під час воєнного стану
Особі, яка усиновила дитину із числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв’язку з усиновленням ...