Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Як проводити атестацію, якщо робоче місце маляра постійно змінюється?

Дата публікації: 21.08.2019

Робоче місце — місце постійного або тимчасового перебування працівника у процесі трудової діяльності. Непостійне робоче місце — місце, на якому працюючий перебуває меншу частину (менше 50 % або менше 2 год. безперервно) свого робочого часу. Постійне робоче місце — місце, на якому працюючий перебуває більшу частину свого робочого часу (більше 50% або понад 2 год. безперервно). Якщо робота здійснюється в різних пунктах робочої зони, постійним робочим місцем вважається вся робоча зона. Робочою зоною, є простір, обмежений по висоті до 2 м над рівнем підлоги чи майданчика, на якому знаходиться місце постійного або не постійного перебування працівників.

Обов’язково необхідно проводити атестацію робочих місць тоді, коли на підприємстві є роботи, професії(посади), зазначені у:

  • Постанові № 461 (Список № 1 і Список № 2, у яких перелічені роботи, професії(посади), зайнятість на яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах);
  • Постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці» від 17 листопада 1997 року № 1290;
  • Постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня» від 21 лютого 2001 року № 163.

Результати атестації є підставою для вирішення питань про надання пенсій за віком на пільгових умовах інших пільг та компенсацій, а також для розробки заходів щодо поліпшення умов праці.

Розділом ХХХІІІ «Загальні професії (у всіх галузях господарства)» Списку № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 461, передбачено малярів, зайнятих на роботах із застосуванням шкідливих речовин, не нижче від 3 класу небезпеки. Згідно з цією позицією Списку право на пенсію за віком на пільгових умовах мають лише ті маляри, які повний робочий день зайняті виконанням зазначених вище робіт, та в разі підтвердження відповідного права за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

Відповідно до підрозділу «Малярні роботи» розділу ХХХІІІ «Загальні професії (у всіх галузях господарства) Списку виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1290, право на таку відпустку мають маляри, які не менш як половину тривалості робочого часу виконують роботи, передбачені позиціями цього підрозділу.

Розділом 37 «Малярні роботи» Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня» від 21 лютого 2001 року № 163, то робітники, які виконують ці роботи, мають право на скорочений робочий тиждень незалежно від того, в якому виробництві або цеху виконують ці роботи, тривалість робочого тижня відповідно 36 або 30 годин.

Отже, підбиваючи підсумок, зазначимо, що робоче місце маляра підлягає атестації за умовами праці відповідно постанові Кабінету Міністрів України «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 1 серпня 1992 року № 442 та Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Міністерства праці України від 1 вересня 1992 року № 41.

Додатково повідомляємо, що листи територіальних органів виконавчої влади не є нормативно-правовими актами, вони мають лише інформаційний характер та не встановлюють правових норм.