...
Реєструйся

Яка відповідальність роботодавця в разі порушення строків виплати зарплати за спрощеного режиму


Однією з істотних умов трудового договору в разі спрощеного режиму регулювання трудових відносин є відповідальність роботодавця за порушення строків виплати заробітної плати, що передбачає визначення в трудовому договорі розміру компенсації (у процентному відношенні до розміру заробітної плати (тарифної ставки або окладу (посадового окладу)), яка виплачується роботодавцем працівнику за кожний день затримки виплати заробітної плати.

Читайте також: Підвищили мінімальну зарплату та прожитковий мінімум: як зросте розмір пенсії

За відсутності в трудовому договорі відповідних положень про відповідальність роботодавця застосовуються норми законодавства про працю, визначені Кодексом законів про працю України та Законом України 24 березня 1995 року № 108/95-ВР «Про оплату праці».

Читайте також: Поновлення проведення індексації заробітної плати працівників

Джерело: Управління Держпраці

Передплата

Матеріали до теми


Профспілка зробила заяву щодо зарплат освітян: подробиці
Профспілка працівників освіти звернулася до Кабінету Міністрів щодо диференціації заробітної плати вчителів, з урахуванням професійної кваліфікації, складності, важливості та відповідальності ...
Коли слід припинити виплату середнього заробітку мобілізованому працівникові після загибелі, якщо така виплата зберігалася після 19.07.2022 р.
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України (в редакції, що діяла до 19.07.2022; далі — КЗпП) за працівниками, ...