...
Реєструйся

Які документи необхідно надати фізичній особі, яка провадить незалежну професійну діяльність, для отримання електронних довірчих послуг?


Для отримання у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України електронних довірчих послуг необхідно ознайомитись із Регламентом та умовами Договору про надання ЕДП та підготувати необхідні для отримання ЕДП документи.

Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг, наведено у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» вебсайту Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – Надавач) у підрозділі «Підготовка документів та реєстрація» (далі – Перелік).

ЩОРІЧНІ ВІДПУСТКИ: планування і надання. Спецвипуск № 4, 2023
0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність та бажає отримати електронні довірчі послуги у Надавача разом із документами, зазначеними у Переліку для категорії «фізична особа», подає копію свідоцтва про реєстрацію чи іншого документа (дозволу, сертифіката тощо), що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності, про який вноситься відповідний запис при формуванні кваліфікованих сертифікатів.

Кадрова система «КАДРИ.UA» — сучасний інструмент кадрових рішень
0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

Водночас повідомляємо, що у разі виникнення запитань стосовно отримання фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, електронних довірчих послуг можна звернутись до пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації), номери телефонів, яких розміщенні на вебсайті Надавача.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Джерело: ДПС

Передплата

Матеріали до теми