Реєструйся

Які плануються нововведення у роботі військово-лікарських комісій?


Верховна Рада України 11 квітня 2023 року прийняла за основу проєкт Закону України «Про внесення змін до статті 70 Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо роботи військово-лікарських комісій)» (законопроєкт № 9154 від 28 березня 2023 року).

Законопроєкт розроблений з метою врегулювання питання здійснення військово-лікарської експертизи всіма закладами охорони здоров’я сектору безпеки і оборони та функціонування військово-лікарських комісій на базі закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності, а також з метою захисту прав громадян України, військовозобов’язаних, військовослужбовців та працівників сектору безпеки і оборони.

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023
Замовити за вигідною ціною

Цей законопроєкт передбачає внесення зміни до частини другої статті 70 Основ законодавства України про охорону здоров’я з метою доповнення переліку закладів охорони здоров’я, в яких можуть створюватися військово-лікарські комісії, закладами охорони здоров’я сектору безпеки і оборони та доповнення статті новою частиною, яка передбачатиме можливість створення військово-лікарських комісій при державних та комунальних закладах охорони здоров’я.

Військовий облік: експрес-відповіді на запитання — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»

Курс «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Матеріали до теми


МОП розпочала глобальну кампанію задля сприяння соціальній справедливості
Міжнародна організація праці розгортає глобальну комунікаційну кампанію під назвою «Шлях до соціальної справедливості», спрямовану на активізацію зусиль щодо подолання нерівності ...
Додаткові підстави для відстрочки від мобілізації та звільнення з військової служби: законопроєкт № 10093
У Верховній Раді України 27 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ...